سهامداران

ردیفعنوانتوضیحات
1شرکت فرادیس گستر کیشاین شركت در بهمن 1386 با هدف توليد، پشتيباني و تأمين قطعات سخت افزاري مورد نياز شركت خدمات انفورماتيك ( شركت مادر ) و شبكه بانكي كشور در جهت قطع وابستگي به خارج از كشور و همچنين ايجاد اشتغال در بخش فني و مهندسي در جزيره كيش تأسيس گرديد .
2شرکت خدمات انفورماتیک کیشاین شرکت در راستای طرح جامع اتوماسیون سامانه‌های بانکی کشور به ویژه در زمینه‌های سامانه‌های بانکداری الکترونیک و شبکه‌های اختصاصی انتقال اطلاعات فعالیت می نماید.
• سامانه‌های ملی پرداخت
• شبکه‌های اختصاصی انتقال اطلاعات
• سامانه‌های طرح جامع اتوماسیون بانکی
100% سهام این شرکت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد.
3شرکت داده ورزی فرادیس البرزشرکت فرادیس البرز (وابسته به شرکت خدمات انفورماتیک) با اتکا به تلاش و تخصص نزدیک به 700 نفر از مدیران و کارشناسان زبده و پشتیبانی بیش از 15000 دستگاه خودپرداز، 7000 دستگاه VSATو 6500 دستگاه VNB و 250000 دستگاه پایانه فروش POS، بزرگترین شبکه پشتیبانی تجهیزات مخابراتی و بیشترین خودپردازهای تحت پوشش در سطح کشور و خاورمیانه را در اختیار دارد.
4شرکت اسپید ارتباط سامانهفعالیت اصلی شرکت، توسعه راهکارهای جامع در حوزه ICT با بهره مندی از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از تجارب و قدرت مدیریتی موجود در شرکت می باشد تا با ایفای نقش پیشرو در این حوزه در جمع 10 شرکت برتر ICT کشور قرار گیرد.
5شرکت داده کاوان پیشروشرکت داده کاوان پیشرو با تکیه بر بیش از یک دهه دانش و تجربه گروه داده کاوان با هدف توسعه بازار مورد نظر در حوزه های تخصصی و مبتنی بر فن آوری اطلاعات فعالیت می نماید، مجموعه محصولات، تجربیات، دانش مدیریتی و نوآوری در شرکت امکان ارائه راه حل ها، محصولات و خدمات را در بالاترین سطح کیفی فراهم آورده است که این امر موجب ارزش آفرینی برای مشتریان و بازار می گردد.