ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
محتوای موجود تا چه حدی پاسخگوی نیاز شما بوده است ؟

کاملاً کافی
مناسب
ناکافی

اخبار > مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت بازنشسته می‌شود


از خبر گزاری ایتنا:
مجموعه نرم‌افزاری Office مایکروسافت بازنشسته می‌شود

 

 

 

ایتنا - مایکروسافت توضیح داد که تا دهه آینده دیگر خبری از عرضه مجموعه نرم‌افزاری Office نخواهد بود.
دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٢ ١٤:٠١

از زمانی که مایکروسافت در ژانویه سال جاری نرم‌افزار Office 365 Home Premium را معرفی کرد همه کاربران منتظر آن بودند تا دریابند که این شرکت بزرگ از چه زمان به عرضه مجموعه نرم‌افزاری Office پایان می‌دهد. اما پاسخ این مسئله هم‌اکنون مشخص شده است.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم، این شرکت بزرگ نرم‌افزاری هم‌اکنون این خبر را منتشر کرده و توضیح داده است که تا ۱۰ آینده دیگر خبری از عرضه مجموعه نرم‌افزاری Office نخواهد بود تا با این اتفاق کاربران به جای آنکه بسته‌های نرم‌افزاری را خریداری کنند، هزینه مربوط به اشتراک در نسخه اینترنتی این نرم‌افزار را بپردازند.

شرکت مایکروسافت در وبلاگ رسمی خود توضیح داد: «ما برای آینده خود به اشتراک کاربران در نرم‌افزارهای به‌عنوان خدمات(SaaS) فکر می‌کنیم. ما بر این باوریم که در طول یک دهه آینده همه افراد ترجیح می‌دهند هزینه اشتراک در نرم‌افزارهای اینترنتی را بپردازند، زیرا مزایای این نرم‌افزارها غیر قابل انکار است.»

مایکروسافت توضیح داد که فعلا به عرضه مجموعه نرم‌افزاری Office ادامه می‌دهد و در عین حال امکان اشتراک کاربران در نرم‌افزاری اینترنتی Office ۳۶۵ را فراهم می‌کند.

در ادامه بیانیه مایکروسافت آمده است: «ما معتقدیم که مردم از بسته‌های نرم‌افزاری رایانه‌ای به سمت سرویس‌های اشتراک‌پذیر اینترنتی رو بیاورند. در این دوره زمانی ما گزینه‌های فراوانی پیش‌روی مشتریان خود می‌گذاریم و بسته‌های نرم‌افزاری و سرویس‌های خود را در بهترین حالت ممکن به دستشان می‌رسانیم.»

ارسال به دوست